klasa odpowiedzialna za sytlizację buttonów

Szukam  Założony przez  c0nst.

Kilka szczegółów o moim forum i stylu, z którym mam problem:
nazwa stylu: Robie własny styl, inspiruje się IPB
wersja skryptu MyBB: 1.4
adres forum: localhost
opis problemu: Czy w domyślnym stylu MyBB jest jakiś kod css, który odpowiedzialny jest za przyciski, tj : loguj, rejestruj, odpowiedz, chciałbym dodać tam własną grafikę ;]

[Obrazek: 2cnwhec.jpg]
Tak w global.css zazwyczaj takie elementy noszą nazwe "input.textbox", "input.button" i " "textarea"
ja jestem ciekawy , który to dokładnie, poszukam, dzięki za wskazówki :)
Jak widać na screenie chodzi ci o przycisk czyli input.button lub button poszukaj w global.css
Nie mam niestety takiego czegoś ;/
Wrzuć gdzieś swój global.css np: http://wklej.org/
Albo podaj nazwe stylu :)
Dobra już sam dorobiłem ;) i nadałem klasę button :)
Już miałem pisać nowy wątek i w ostatniej chwili ujrzałem ten :)
Chciał bym dołączyć się do tematu ponieważ również robię style do myBB i mam problem z tymi buttonami. Klasy "input.textbox" i "textarea" służą do czegoś innego natomiast klasy "input.button" nie posiadam w global.css a nie wiem jak samemu ją dodać. Proszę o pomoc bo chciał bym "odpicować" style które później oczywiście udostępnię użytkownikom MyBB PL :)

Mała próbka moich możliwości poniżej :)

[Obrazek: 26806041.th.png] [Obrazek: 17507374.th.png] [Obrazek: 91893334.th.png]





Panel administratora → Style i szablony → Twój styl → global.css → Tryb zaawansowany

Gdzieś na dole (lub gdziekolwiek chcesz) dodaj:
input.button {
tutaj stylizacja
}
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Adrian to co napisałeś nie jest prawidłowe ale dzięki za naprowadzenie mnie na dobrą ścieżkę :)

Powinno być:
.button {
tutaj stylizacja
}





Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości