Trzecie urodziny MyBBoard.pl!

Założony przez bryn.


Równiutkie trzy lata temu, dokładnie o 11:22 22 lipca 2007 dewholer założył forum, które nazwał Polskim Supportem MyBB. Jesteśmy dumni, że przez ten czas udało się nam utrzymać jego istnienie i doprowadzić do stanu w jakim aktualnie się znajduje. :)

Kiedy zaczynaliśmy tworzenie tego zakątka internetu, marzyliśmy o tym, żeby stworzyć stabilną stronę będącą bazą wiedzy i punktem wsparcia dla administratorów polskich forów opartych na MyBB. Z każdym dniem jesteśmy coraz bliżsi stwierdzenia, że to marzenie się spełniło. Trzy lata to już poważny wiek jak na stronę internetową! :D

Osiągnięcie takiego wyniku nie byłoby możliwe bez ogromnej pracy bardzo wielu osób. Wystarczy powiedzieć, że przez samą Ekipę "przewinęło się" już około trzydziestu osób. Każda z nich miała swój wkład w tworzenie serwisu. Każdej z nich z osobna należą się podziękowania.

Słowa podziękowania należą się też czterem i pół tysiącu użytkowników, którzy korzystają z naszej pomocy i sami wzajemnie sobie jej udzielają. Swoją obecnością na forum dają nam poczucie, że nasza praca nie idzie na marne. Dziękujemy!

Marzenie o "potędze" serwisu co prawda spełnia się cały czas, ale jako że apetyt rośnie w miarę jedzenia - przygotowaliśmy dla Was kilka skromnych nowości na naszym serwisie. Nie wszystkie udało się nam ukończyć na czas, więc o kilku niespodziankach poinformujemy dopiero za kilka dni. Tymczasem zwróćcie uwagę na...

Konkurs urodzinowy

Czy styl Twojego forum wydaje ci się mało atrakcyjny i odpycha swoim wyglądem? Nic straconego! Z okazji swoich 3 urodzin serwis mybboard.pl organizuje konkurs pod wymownym tytułem "Pimp my style". Aby dowiedzieć się więcej na ten temat - odwiedź wątek związany z konkursem.

Tłumaczenia, tłumaczenia...

Jednym z najważniejszych punktów naszej misji jest tworzenie tłumaczeń skryptu i pluginów. Z okazji trzecich urodzin udostępniamy wam długo przez niektórych z Was oczekiwane tłumaczenia popularnych wtyczek: MyTracker, New Points i Pro Portal. Pojawiły się one dzisiaj w naszym dziale Download.

MyBB jeszcze bardziej po polsku

Czy zastanawialiście się kiedyś dlaczego tak naprawdę instalator MyBB nie może być całkowicie spolszczony? Dlaczego polską paczkę językową trzeba pobierać osobno, a nie jest ona domyślnie instalowana wraz ze skryptem? Wreszcie, dlaczego niektóre komunikaty w MyBB pozostają nieprzetłumaczone? Od dziś możecie pożegnać wszystkie te problemy - wydajemy Polską Paczkę MyBB, która stanowi całkowite, bezlitosne wręcz, spolszczenie skryptu.


To tylko kilka nowości jakie przygotowaliśmy na urodziny. Informacje o kolejnych - już wkrótce. Odwiedzajcie nas regularnie! :)
TaniDedyk.pl
Oho, widać, że kadra nie próżnuje. Osobiście, mimo, że zarejestrowałem się rok temu, ale dopiero od jakichś trzech tygodni biorę aktywny udział na forum, chciałbym podziękować całej Administracji za pracę włożoną w rozwój tego serwisu. Jest on o wiele lepiej zorganizowany niż różne inne polskie supporty for (phpbb3.com.pl, przemo, etc.), za co należy wam się pochwała.

Chciałbym również podziękować użytkownikom za ich wkład i szybką pomoc.

To tyle ode mnie, pozdrawiam, Nidrax.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Proszę , proszę jak ten czas leci
a mybboard.pl ma już roczek trzeci
rozwija się dynamicznie i w siłę rośnie
głosząc to wszem i wobec bardzo donośnie

Skrypt to ciekawy w wiele pluginów majętny
swoją prostotą kusi coraz większe rzesze
zespół go prowadzi zgrany i kompetentny
pod wodzą Lwa, dbającego o swoje pielesze.

Życząc mu dalej takiego rozwoju
I coby się nie skomercjalizował
zagrzewam go dalej do ostrego boju
żeby Polską scenę swoim skryptem zawojował.

...to mówiłem ja ,Jarząbek
trener II klasy , klubu MyBB...niech żyje nam!
dewholer? Mnie się wydawało, że DamYan. No, ale gratuluję przetrwania:)
Szczerze, to dopiero dosyć niedawno dowiedziałem się, że support działa już aż tak spory okres czasu ;)
No ale oby do przodu.
Dość długo już istniejecie, ale to jest + , bo wiecie o MyBB bardzo wiele :) Według mnie to najlepsze forum w Polsce, które zajmuje się MyBB.
(26.07.2010, 14:57)c0nst napisał(a): Dość długo już istniejecie, ale to jest + , bo wiecie o MyBB bardzo wiele :) Według mnie to najlepsze forum w Polsce, które zajmuje się MyBB.
Najlepsze bo tak jakby, konkurencji brak. :D


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości