Mobilking - kolejny operator komórkowy, tylko dla mężczyzn?

Założony przez  matc.

Na rynku sieci operatorów komórkowych pojawił się kolejny operator. Ostatnio dość często widać ich reklamę w telewizji, nawiązującą do tego, że kobieta chce coraz częściej nam dorównać, sama reklama jest dość przezabawna w wykonaniu. Ale do rzeczy, operator w tej sieci kieruje ją głównie do płci męskiej, ich stawki to 50 gr za min. połączenia (sekundowe naliczanie), oraz sms za 15 gr. - do wszystkich sieci.

Na starcie operator do zachęcenia dodaje szereg gadżetów przy kupnie startera, czyli: smycz, metalowe pudełko, sportowy brelok, plakat nagiej kobiety (ekhm), itd.

Wie ktoś coś więcej o tej sieci? Korzystają z nadajników jakiegoś znanego operatora, np. Plus, Era? W moim mieście, jeszcze nie zauważyłem startera w sklepach, by móc sprawdzić co i jak oferują w praktyce. Chodź uważam, że kierowanie się w kierunku głównie mężczyzn, może nie okazać się tak bardzo dochodowe na starcie. Poza tanimi połączeniami i sms, nie oferują żadnych promocji mogących pomóc im przebić się przez promocje np. Play czy Heyah.

Strona operatora: http://mobilking.pl
Link do reklamy, dla tych którzy nie widzieli: http://pl.youtube.com/watch?v=Q2LBaJB5RT4
# Among the blind one - eyed man is a king.
Cóż, reklama to klucz do sukcesu.. Znając życie ta sieć to wymysł jakiegoś operatora (Era, Plus, Orange).. Ale tego nie wiem.. Z tego co przeglądałem cennik to jest on średniej klasy.. Więc i sieć będzie kiepska.. Z resztą narzekałem na Play - a i się myliłem...
Ja będąc dość zainteresowanym ich reklamami - zaryzykowałem i kupiłem.
Za starter zapłaciłem 20 zł, dostępne są one w każdym sklepie sieci Żabka i z tego co wiem w salonikach prasowych Kolpoltera.
Co do samej sieci...
Nie wiem z nadajników jakiej sieci korzysta, ale wydaje mi się że to Plus (mam lepszy zasięg niż dawniej w sieci Ery). Na wyświetlaczu telefonu widnieje jedynie MobilKing więc ciężko po tym określić jakie to nadajniki xD
Ceny, takie jak podano wyżej, mnie jednak one w miarę odpowiadają (chociaż po przejściu z Heyah widać pewną różnicę, szczególnie że większość znajomych korzysta właśnie z Heyah).
Konto można doładować w każdym sklepie w którym udało nam się zakupić starter (w moim wypadku Żabka). Kwoty doładowań to 10zł, 20zł i 50zł.
Co mają ciekawego do zaprezentowania? Hmm, mi osobiście bardzo podoba się fakt że każde doładowanie konta bez względu na wysokość przedłuża ważność naszego konta o 3 miesiące... (tak, tak 10 zł = 3 miesiące ważności).

Ogólnie nie mam problemów z działaniem czy obsługą... Zobaczymy jak będzie dalej :)

Pozdr
Ciocia Wiki mówi, że korzystają z nadajników Ery.
bryn napisał(a):Ciocia Wiki mówi, że korzystają z nadajników Ery.

Dokładnie korzystają z nadajników Ery.
W takim razie przepraszam za wprowadzenie w błąd...

Ja jednak zauważam poprawę w jakości sygnału... Mam lepszy zasięg niż w Heyah.
ja też mam mobilkinga i nawet jestem zadowolony! Taniej niż w orange.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości