[S] The server encountered an internal error - az.pl

Założony przez _edek_.

Kilka szczegółów o moim forum:
migruję z phpbb3
migruję na MYBB 1.4.13:
hosting - niestety AZ

Dzięki kilku ludziom z forum dowiedziałem się jak używać programu do migracji z phpbb3 do mybb. Wszystkie próby przenoszenia odbywały się na na forum testowym (darmowy hosting) i prawie wszystko się udało (problemy z logowaniem)
Teraz przyszedł czas na przeniesienie mojego głównego forum i tu napotkałem na problem - podczas próby przeniesienia wszystko idzie super do momentu gdy dochodzę do postów - wywala mi błąd :

Cytat:The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [email protected] domena.pl and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Gdzie jest błąd - czy muszę pisać do mojego hostingu ( niestety jak się ma hosting w AZ to trzeba pisać do nich prawie codziennie i już nie chcę ...) - jak tak to o co mam ich prosić bo tam trzeba pisać "wielkimi literami" żeby zrozumieli.

@edit

Co do az - to jest prawda - najgorszy hosting jaki posiadam ich admini udają bogów i zawsze wiedza najlepiej - omijajcie ich szerokim łukiem - ja wpadłem w to bagno i w nim muszę jeszcze deko posiedzieć...

Pozdrawiam
TaniDedyk.pl
Najlepiej, gdy wyeksportujesz bazę na locala, i zrobisz konwersję na localu, a następnie zaimportujesz już do MyBB online.
Z tego komunikatu wynika dosłownie... nic.

BTW: nie polecam AZ.pl - jeden z gorszych hostingów z jakim miałem do czynienia, nie mówiąc o braku jakiejkolwiek samokrytyki adminów...
Podziękowali: _edek_
Zalecam ustawienie mniejszej ilości postów do przeniesienia za jednym odświeżeniem


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości