Ogólny dział o hostingu

Założony przez Łukasz Tkacz.

Na forum znajduje się dział dotyczący hostingu, ale jest on ograniczony tylko do firm współpracujących z MyBBoard.
Jestem za tym, aby zrobić z tego dział o hostingu w ogóle. Dzięki temu, wszyscy będą mogli chociażby zdać relację, jak spisuje się MyBB w tej czy innej firmie, która niekoniecznie ma przygotowane specjalne promocje.
Tematy aktualne można byłoby przenieść do subforum, albo jakoś dodatkowo oznaczyć.
TaniDedyk.pl
Uważam, że to dobry pomysł.
Poddział w obecnym dziale z hostingami.
A czy o te darmowe hostingi też Tobie chodzi?
Tak, przecież gdyby był ogólny dział, to można byłoby rozmawiać i o płatnych i o darmowych - po prostu znacznie większe pole do popisu dla użytkowników :]
Ok, to robimy liste , darmowe hostingi [z reklamami,bez reklam] serwisy gdzie mozna zakladac fora, płatne hostingi,

ps, nie mam polskich znakow, no chyba ze sa w słowniku do ff w podpowiedziach
Również jestem ZA - przydało by się miejsce, gdzie swobodnie można podyskutować o różnego rodzaju hostingach, wymienić się doświadczeniami, ocenić usługę.
@legend:
Powoli powoli, zaczekajmy na decyzję DamYana, listę można zrobić w każdej chwili, ale chyba nie byłaby potrzebna - kto zechce to założy temat i się wypowie o danej firmie lub zapyta o nią.
Pytanie tylko czy to nie jest niepotrzebne mnożenie i tak już dużej listy działów? Jakoś nie ma chętnych do pisania w tym wątku: Hosting pod MyBB ;), a wg mnie jest wystarczający, by podzielić się wrażeniami, podyskutować o tym, jak się spisuje tu i ówdzie MyBB.

Jeśli chodzi o darmowe hostingi to sprawa jest jasna - przy małych forach jakoś można działać, ale przy normalnym serwisie, który chce być traktowany poważnie - administrator musi zadbać o domenę i przynajmniej współdzielony hosting (stąd dział poświęcony ofertom).

Są fora poświęcone stricte hostingom (np. WHT - http://www.webhostingtalk.pl/), gdzie można dowiedzieć się praktycznie wszystkiego na ten temat, poznać opinie użytkowników -> http://www.webhostingtalk.pl/topic/13627-opinie-o-firmach-hostingowych/

Niewiele osób potrafi tak dokładnie pochylić się nad testami, jak nasi BT, a zwłaszcza wojownik o optymalizację MyBB - lukasamd, więc niepotrzebny nam dział, gdzie opinie będą wyglądać mniej więcej tak "u mnie chodzi świetnie! nie mam żadnych problemów". Do wymiany opinii wystarczy w/w wątek.


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości