Top-MyBB PL ponownie otwarta!

Założony przez DamYan.

I stało się! Przedstawiamy Wam nowo-otwartą Top-MyBB PL!

   

Na Top-MyBB PL można dodawać tylko i wyłącznie fora oparte na silniku MyBB, dlatego jeśli takowe posiadacie - zapraszamy do rejestracji.

Adres: http://toplista.mybboard.pl

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziecie tutaj: http://toplista.mybboard.pl/index.php?page=extra&pg=faq

Przy okazji chciałbym bardzo podziękować naszemu dzielnemu grafikowi - Adrianowi za wielki wkład w pracę nad dostosowaniem nowego silnika toplisty oraz adminowi technicznemu SoulReaverowi za rozłożenie wehikułu na czynniki pierwsze i poskładanie z powrotem (ponoć nie została mu ani jedna śrubka :D), a także betatesterom lukasamd, wujasowi i Dark15 za "grzebanie" za błędami :)

Życzymy Wam jak najwięcej wejść z naszej Top'ki i dużych słupków w statystykach :)

PS
Jeśli znajdziecie błędy - zgłoście je w tym wątku: Błędy w serwisie MyBBoard.pl
TaniDedyk.pl
Łapówką wysłana. ;)
Wkońcu działa nasza toplista, ciekawe jak długo naciesze się pierwszym miejscem ^^.
Długo wyczekiwałem na ten moment. ;) W końcu nasze starania ujrzały światło dzienne.

Mam nadzieję, że topka pomoże Wam wypromować Wasze fora i przy okazji sam skrypt MyBB :)
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
także się cieszę, że po dość długim ( :( ) niebycie, nasza toplista wreszcie powróciła, miłego używania ;)

PS.
(01.07.2010, 16:43)DamYan napisał(a): SoulReaverowi za rozłożenie wehikułu na czynniki pierwsze i poskładanie z powrotem (ponoć nie została mu ani jedna śrubka :D)

DamYan'owi chyba pomyliły się gry ;)
mówimy o Top-MyBB PL, naszej topliscie, a nie o klasycznym już ROBBO na "małe Atari" ( dla niewtajemniczonych - to tam zbiera się śrubki, by złożyć swój wehikuł do kupy ;) )
Fajna sprawa Tyko Ciekawe czy w jakiś sposób przyczyni się to do wypromowania forum i wzrostu pozycji ;)
Pozdrawiam.
Jak dla mnie to klapa. Użytkownicy na pewno nie odnoszą tak dużych korzyści na dodaniu strony jak mybboard.pl. Za to, że masz jakiś marny link ze świeżej toplisty musisz umieścić link na stronie głównej swojego forum... Nie polecam dodawania własnych forów ponieważ możecie na tym więcej stracić niż zyskać - tym bardziej jeśli Wasze fora są w Sieci długo i mają dużą moc.
@virus4:
Nie za bardzo się z tym zgadzam. MyBBoard ma dosyć wysoką pozycję, toplista ma natomiast pewien element wspólny - skrypt jakim jest MyBB :]
Poza tym 1 link nie wpłynie za bardzo na pozycję, a z pewnością da realne odwiedziny ludzi, a nie tylko botów.
Przykład: prowadzę forum z 1 pozycją na WSZYSTKIE najważniejsze dla mnie frazy, a mimo to ruch na nim kiepski... Podnosi się naprawdę ostro, gdy z linkami docieramy do ludzi, a nie tylko do botów ;)
Wujas nie długo hehe teraz ja mam pierwszą ;p
Ale pewnie też tylko na moment ;)
(02.07.2010, 09:29)decybel1000 napisał(a): Wujas nie długo hehe teraz ja mam pierwszą ;p
Ale pewnie też tylko na moment ;)
Dobra dobra, u mnie póki co nikt nie głosował.;)

(02.07.2010, 09:06)virus4 napisał(a): Jak dla mnie to klapa. Użytkownicy na pewno nie odnoszą tak dużych korzyści na dodaniu strony jak mybboard.pl. Za to, że masz jakiś marny link ze świeżej toplisty musisz umieścić link na stronie głównej swojego forum... Nie polecam dodawania własnych forów ponieważ możecie na tym więcej stracić niż zyskać - tym bardziej jeśli Wasze fora są w Sieci długo i mają dużą moc.
nie każdy patrzy na to tylko jako dodatkowy link. teraz i tak linki wychodząc jakimś 'outem' więc wydaje mi się że to skutecznie zatrzymuje bota. A dla mnie liczy się dobra zabawa, można po konkurować. ;)
Trzeba na jeszcze jedno spojrzeć - strona / forum z minimalną ilością linków wychodzących również nie wygląda zbyt naturalnie, a to największe zło dla wyszukiwarek :]
Tylko, że te linki wychodzące na pewno się znajdą (np. do oficjalnej strony MyBB). Może i ruch się poprawi, ale wątpię, żeby każde forum przez tą toplistę zdobyło dużą ilość stałych gości.
Mi się wydaje, że toplista została stworzona bardziej pod kątem wypromowania jej samej (a przy okazji mybboard.pl) niż promowania forów użytkowników.

@Edit: Jeśli chodzi o linki wychodzące to dla mnie linki zwrotne z toplist, katalogów itd. są złem i sam wolę podlinkować strony o podobnej tematyce, które mogą zainteresować moich użytkowników oraz umożliwić jakąś ewentualną współpracę. :)
(02.07.2010, 09:59)virus4 napisał(a): wątpię, żeby każde forum przez tą toplistę zdobyło dużą ilość stałych gości.

Z tym się zgodzę bo osobiście prowadzę forum miejskie a więc przypuszczam że nie zdobędę nowych użytkowników po przez tą listę.

Co chodzi o serwisy, które są podobne tematycznie to również jestem za.
Tylko że młodym forom ciężko jest nawiązać współprace z serwisami które działają już kilka lat.

Tak więc wszystko ma dobre i złe strony ;)
virus4: Topka ma się dobrze :) Nie jest świeżą toplistą, a odświeżoną. PR=3, więc dla początkujących forów jest raczej dobrą opcją ;)
Jej ideą jest bardziej skupienie w jednym miejscu linków do forów opartych na MyBB, popularyzowanie skryptu, przekonywanie do tego, że na tym silniku da się naprawdę postawić fajny serwis.
A że MyBB PL na tym korzysta? Jasne, że tak :) Jak każdy serwis, z którego bogactwa korzysta wielu użytkowników, więc to normalne. Cieszę się jednak, że masz odmienne zdanie na temat naszej Topki, krytyka (ale tylko konstruktywna) zawsze mile widziana.
DamYan: Nie patrz tylko na PR. On jest, bo został ze starej toplisty, i w cale bym się nie zdziwił gdyby spadł na 0 przy najbliższym update (który już za niedługo). :D
(02.07.2010, 12:23)virus4 napisał(a): DamYan: Nie patrz tylko na PR. On jest, bo został ze starej toplisty, i w cale bym się nie zdziwił gdyby spadł na 0 przy najbliższym update (który już za niedługo). :D

Zdziwisz się ;)

BTW, wcale :)


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości