Pomysły na style forum lub grafikę strony

Założony przez  kapsel.

Takie pytanie jest bezsensu. Każdy ma swój gust, poza tym tworząc styl ty sam widzisz, jakie kolory dobrać. Dlatego prawdopodobnie nic nie wywnioskujesz z tych wypowiedzi.
Jakbym miał coś polecić od siebie to zacząłbym od czegoś co jest mniej popularne, a są bardzo duże szanse, że będzie popularne np. styl do SGSIII lub pod W phone 7 itd.
Ale zastanowiłbym się, czy nie stworzyć jednego stylu i po prostu z różnymi kolorami, małymi przeróbkami - będzie pasować pod wszystko.


Pozdrawiam!
Ew. ze zmienną kolorystyką w jQuery :).
Właśnie zastanawiam sie teraz nad stworzeniem jakiegoś stylu z "Mulikolorem". :)
Dzięki, niedługo ujrzycie nowy piękny styl mojego autorstwa. :D heh
Ja bym chciał zobaczyć po prostu estetyczny styl w spokojnych kolorach bez narzuconej tematyki. Nikt Ci gotowego pomysłu na styl, który zapiera dech w piersiach raczej nie poda na talerz. Poprzeglądaj deviantART'a czy CSSMania'ę. Może się czymś zainspirujesz. A jak chcesz zbijać tani hajs, to rób style pod te wszystkie SAMP'y, Minecrafty, CS'y itd. W sumie Polacy to w większości pustacy, którzy chcą mieć wszystko za darmo - weź to też pod uwagę.
(05.05.2012, 18:12)Thom napisał(a): A jak chcesz zbijać tani hajs, to rób style pod te wszystkie SAMP'y, Minecrafty, CS'y itd. W sumie Polacy to w większości pustacy /***/.

Pieniądz to pieniądz.
Te style co robisz mógłbyś sprzedawać za 20$+, a nie za 20zł. Radzę Ci "wyjść" z Polski. Nie dość, że więcej osób kupi, to więcej zarobisz.
Może i tak, ale wiesz, ciężko jest dotrzeć do ludzi zza granicy nie znając dobrze angielskiego...
Ale miło, że tak wysoko wyceniasz moje projekty. :D
przede wszystkim uwierz w siebie i ceń się wyżej. Style masz różne, jedne mi się podobają, inne za chiny, kwestia gustu. Możesz zrobić kilka stylów takich multi_użytkowych po 50zł plus co jakiś czas promocje na styl za 20zł czy jakieś pakiety - instalacja stylu, pluginów itd.
Ale zrób też style unikalne - sprzedajesz jednej osobie i zapominasz. Możesz też zrobić licytację stylów od jakieś kwoty.
Postaraj się też zrobić styl w innym języku - może ktoś Ci podpowie jak mają być opisane te elementy po angielsku - i masz wtedy dwie wersje, bo polską zrobisz też od ręki.
20zł uważam zdecydowanie za mało, za pracę jaką trzeba włożyć (nawet jeśli bazujesz już na tym co masz, w końcu to sam wypracowałeś), ceny możesz obniżać jak już styl sprzedałeś na pęczki to wtedy
nie jest tak unikalny - to rozumiem. Ale nie wtedy, kiedy siedziałeś nad czymś powiedzmy typowe 8 godzin pracy. Cena też określa Twoje umiejętności i wierz mi należy je zawyżać - czego nie potrafisz to spędzisz więcej czasu nad tym i będziesz umiał.
Tak trochę coachingowo Ci tu piszę, ale masz niezły start - wykorzystaj to.
Hohoho... Ależ mi podsunęła świetne pomysły. ;)
Dziękuję ci bardzo! Nie wiem jak mam ci się odwdzięczyć. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Niedługo ujrzycie mój nowy projekt, który powstanie dzięki saturnine!
Siemka, kupiłem 2 płatne style: Luxure i Unova. Zastanawiam się który styl bardziej nadawał by się na forum o tematyce Romet Router WS 50 a który na forum wielotematyczne. Który gdzie by bardziej pasował ?


Unova: http://www.audentio.com/shop/view/MyBB/unova-15
Luxure: http://www.audentio.com/shop/view/MyBB/luxure-7



Z góry dzięki :)
Unova Romet, luxure Wielotematyczne.
Witam, chciałbym wiedzieć jakim programem stworzyć idealne logo na swoje forum ?
Z płatnych - Photoshop
Darmowe- GIMP
(25.09.2012, 13:38)kukis18182 napisał(a): Witam, chciałbym wiedzieć jakim programem stworzyć idealne logo na swoje forum ?

A jeśli chodzi o logotyp to można go utworzyć w wektorowym Inkscape lub Corelu
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości