Pluginy - opisy

Założony przez  d3ViL.

Witam, zakładam ten temat gdyż nasunęła mi siępewna myśl. Jak wszyscy wiemy MyBB szczyci się sporą ilością pluginów,oczywiście nie wszystkie są w języku polskim.Większość na oficjalnej stronie MyBB jest oczywiście w języku angielskim, a jak zapewne zdajemy sobie sprawę nie wszyscy użytkownicy tego forum znają dobrze ten język. Temat założyłem dlatego iż jako Polski Support MyBB mogli byście zrobić dział poświęcony opisom wtyczek.Co dokładnie mam na myśli ? Chodzi mi o to,że nie wszyscy znają angielski,i choć mi osobiście nie sprawia to większych klopotów to zdaje sięzauważyć,że większość userów ma z tym problem. Chłopaki, skoro jesteście polskim supportem to dział poswiecony opisom wstyczek ( Nazwa wtyczki + krótki opis jej działania i przeznaczenia) powinien moim zdaniem już dawno się tu pojawić.
Co wy na to ?

Pozdrawiam :)
Chyba nie zauważyłeś działu modyfikacje, tam każdy może wrzucić opis programu

Oraz także chyba nie zauważyłeś tego tematu

Cytat:Chłopaki, skoro jesteście polskim supportem to dział poświęcony opisom wtyczek
Support to nie tylko administracja. to także my, zwykli użytkownicy.
Cytat:Chodzi mi o to,że nie wszyscy znają angielski,i choć mi osobiście nie sprawia to większych klopotów to zdaje sięzauważyć,że większość userów ma z tym problem
Jeżeli nie sprawia Ci problemu to luknij do tego tematu i przeczytaj to na dole na czerwono.
Chyba nie za bardzoe zrozumiałeś o co mi chodziło , ale ok już nie wnikam. Proponuję przeczytać post jeszcze raz :)

  ScreenShot002.bmp (Rozmiar: 442,25 KB / Pobrań: 284)
Wesoły - Ty chciałbyś mieć dział z Downloadem + ew. opisy. My jako Support, zajmujemy się przede wszystkim skryptem, wtyczki to dodatek.
Lucas dobrze wskazał, że dział Modyfikacje jest do tego przeznaczony, gdzie wrzucasz opis wtyczki i linki do downloadu.
Pluginów jest całe mnóstwo, problemów z nimi mnóstwo do kwadratu. Jak tu znaleźć czas, żeby pomagać, opisywać pluginy, wrzucać je na serwer i monitorować, czy na pewno są kompatybilne itp ;)
Więc póki co - działu Download z pluginami nie będzie.
Dzięki za iformacje:) Pomyślałem że to ułatwiło by wszystkim życie :) Skoro tak ... to już nie mam nic więcej do powiedzenia :)
Pozdrawiam :)
Do tego dochodzą jeszcze kwestie copyrightów (nie zawsze możemy umieszczać kopie pluginów na naszym serwerze bez specjalnej zgody) i aktualizacji (przy większej liczbie pluginów nie sposób śledzić, czy któryś z nich czasem nie jest u nas w starszej wersji niż najnowsza). Poza tym, mods.mybboard.net zostało stworzone po to, żeby wszystkie pluginy zgromadzić w jednym miejscu - więc póki działa stabilnie, to u nas wystarczą opisy najciekawszych + linki do mods.mybboard.net.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości