Z początkiem lipca koniec wsparcia dla MyBB 1.4

Założony przez Cybul.

Na blogu MyBB.com możemy przeczytać informację o wsparciu MyBB 1.4 do 1 lipca 2011 r, czyli pozostało jeszcze ok. 4 miesiące bez 3 dni marca.

Skrypt w wersji po tej dacie zostanie porzucony, czyli nie będzie aktualizowany, brak pomocy technicznej i działy dot. pomocy tej wersji MyBB zostaną zamknięte i zarchiwizowane.
TaniDedyk.pl
Ja się cieszę bardziej niż bardzo :O) Może to zmobilizuje "spóźnialskich" do aktualizacji. I tak długo się bujali z tą decyzją. Teraz warto, aby skupili się na rozwoju MyBB 2.0.
Szkoda że dopiero teraz, dobrze że w końcu podjęli taką decyzję.
MyBB 1.4 to przeżytek, a skrypt nie jest tak popularny, aby "wymuszenie" wprowadzenia nowej wersji było problemem - to nie MS z klientami korporacyjnymi i XPkiem :)
<a class="wordbb-full-post" href="https://mybboard.pl/koniec-wsparcia-dla-mybb-1-4-z-poczatkiem-lipca/" title="Z początkiem lipca koniec wsparcia dla MyBB 1.4 ">Zobacz w Portalu - Z początkiem lipca koniec wsparcia dla MyBB 1.4 </a><br />W ostatniej wiadomości opublikowanej na <a href="http://blog.mybb.com/2011/03/28/mybb-1-4-end-of-life-announcement/">oficjalnym blogu developerów MyBB</a> możemy przeczytać, iż wsparcie techniczne dla gałęzi 1.4 zostanie zakończone z dniem 1.07.2011. Od tego dnia międzynarodowe forum poświęcone MyBB nie będzie udzielało pomocy dotyczącej tej wersji, nie będą wydawane już żadne poprawki bezpieczeństwa lub usuwające błędy, zaś działy związane z MyBB 1.4 zostaną zamknięte i zarchiwizowane.

Z racji tego postanowienia, przyłączamy się do oficjalnego apelu twórców skryptu i gorąco zachęcamy do jak najszybszej aktualizacji do wersji 1.6, która już od kilku miesięcy jest dostępna jako w pełni stabilna i uważana za znacznie bezpieczniejszą. Wszelkie informacje o tym jak dokonać aktualizacji znajdziecie na forum oraz <a href="https://mybboard.pl/wiki-mybb-pl">wiki</a>.


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości