Wykup subskrypcji na MyBBCentral.com

Założony przez Victor.

"Aby sfinalizować tę płatność, dodaj do konta PayPal kartę debetową lub kredytową albo zaktualizuj jedną z tych kart."
Panowie, czy to nie porażka?!

Już im kurde kasa na koncie nie wystarcza, Tylko do subskrypcji chcą ściągać kasę z BANKU. Czy to polecenie zapłaty do ciorta jasnego? Szkoda gadać :P.
DamYan napisał 15.08.2009, 16:30:
Oddzieliłem posty, bo nie mają nic wspólnego z tematem.
TaniDedyk.pl
(14.08.2009, 11:15)Victor napisał(a): "Aby sfinalizować tę płatność, dodaj do konta PayPal kartę debetową lub kredytową albo zaktualizuj jedną z tych kart."
Panowie, czy to nie porażka?!

Już im kurde kasa na koncie nie wystarcza, Tylko do subskrypcji chcą ściągać kasę z BANKU. Czy to polecenie zapłaty do ciorta jasnego? Szkoda gadać :P.
No niestety, trochę dziwne, że normalnie można wysyłać i odbierać kasę bez weryfikacji(tylko z limitami). A jak chce się przesłać kasę przez kliknięcie w button na jakiejś stronie to trzeba dodać kartę. No cóż, też nie przepadam za PayPal'em(te opłaty...), ale trzeba z niego czasami korzystać.
Oki, poszło. Mam subscribera. Jednak warto trochę pokombinować :). Oczywiście kartę dodałem, lecz czekam na jej potwierdzenie (przyjdzie obciążenie w wysokości 6,50zł). :P
Ja mam poważniejszy problem z tą stroną. Otóż używam MyBB w wersji 1.2.x i mam dwa pluginy autorstwa autora tej strony (HTML Permission i Inline Ads/ My Ad Manager) - były one darmowe. Niestety, odpowiedniki dla MyBB 1.4.x są płatne - ok, trudno, 5$ to nie majątek. Założyłem więc konto, następnego dnia miałem zapłacić i co... okazuje się, że strona została zamknięta dla nowych subskrybentów :/ Teraz jest już ostatni dzwonek by dokonać aktualizacji do 1.4.x, a nie mogę zdobyć nowych wersji używanych przeze mnie pluginów :/ Pomocy :/
[Obrazek: attachment.php?aid=1132]


Załączone pliki Miniatury
   
(22.08.2009, 19:39)pozmu napisał(a): /.../ Założyłem więc konto, następnego dnia miałem zapłacić i co... okazuje się, że strona została zamknięta dla nowych subskrybentów :/ /.../

Możesz wskazać, gdzie jest oficjalne info o tym, że już nie można wykupywać subskrypcji?
Znowu działa... Info o tym było na http://community.mybboard.net/thread-55150-page-1.html , oficjalnego nie było (przynajmniej ja go nie zauważyłem - było widać tylko komunikat błędu).


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości