Styl Default po aktualizacji na 1.8.3

Założony przez Licen.

wersja skryptu MyBB:1.8.3
adres forum:monster-carp.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Default

Witam,
aktualizowałem ostatnio forum z wersji 1.6 do 1.8.3 wcześniej miałem styl Default, pluginy wszystkie były wyłączone i po aktualizacji całe forum się rozsypało, tzn. cały styl nie wygląda tak jak było to wcześniej. Działy się rozjechały, na każdej przeglądarce widać inaczej. Brak ikon działów, posty w tematach są na niebieskim tle, tak jak widać na załączniku. Straciłem już wiarę w to że da się to poprawić ;/ Cały nieład widać po wejściu w adres forum. Wie ktoś jak można to naprawić, albo czy jak wrzucił bym pliki starej wersji to byłoby ok? Proszę o pomoc, bo forum bardzo jest potrzebne pewnej firmie :)

Pozdrawiam,
Gabriel.
TaniDedyk.pl
Styl z 1.6 nie będzie działał prawidłowo na 1.8, nawet default.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: [email protected].
Snake_ napisał(a):Styl z 1.6 nie będzie działał prawidłowo na 1.8, nawet default.

Jest jakiś sposób by to wszystko działało tak jak było wcześniej ? A czy wyrzucenie plików forum i wrzucenie starych coś pomoże, czy stracę wszystko ?
Wrzucenie plików to najgorsze na co mogłeś wpaść - nie rób tego.
Jest możliwość, ale nie ma to sensu, szkoda czasu i nerwów. Nie jest to łatwe do zrobienia dla osoby, która w ogóle nie wie co powinna czynić.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: [email protected].
Czyli Snake_ najlepszym sposobem by naprawić forum będzie ? Już nie wiem co mam robić jak je ratować bo od poniedziałku musi hulać od nowa ;/
Najlepszym sposobem będzie ustawienia stylu domyślnego od MyBB 1.8, albo po prostu wgranie nowego wybranego (też pod aktualną wersję).
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: [email protected].
Snake_ napisał(a):Najlepszym sposobem będzie ustawienia stylu domyślnego od MyBB 1.8, albo po prostu wgranie nowego wybranego (też pod aktualną wersję).

Ok wrzuciłem Square theme ale wciąż nie wygląda on tak jak powinien wyglądać. Tutaj http://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=172 wygląda elegancko a u mnie na forum nie ma podpisów pod ikonkami kalendarza, itp. tak samo jest na dole. Co trzeba zrobić by wszystko było tak jak jest na pokazowych zdjęciach stylu ? Coś przegapiłem przy wrzucaniu stylu czy może źle coś wgrałem ?


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości