Software Windows Vista

Założony przez Vega92.

Witam mam taki problem. Od dłuższego czasu go mam, ale zawsze sobie jakoś z nim radziłem teraz już nie. Korzystam z EasyPHP gdzie umieszczam moje pliki na localhost. Mam tam moje myBB gdzie testuje nowe rzeczy. Teraz robiłem nowy plugin i zawierał on błąd. Usunąłem ten plik z komputera (wczoraj). Dzisiaj wrzuciłem znowu plik (kopie zapasową), ale już poprawiony. Gdy go otwieram i tak zawartość mam poprzedniego. Może mi ktoś powiedzieć dlaczego tak jest? Używam programu CCleaner i Odkurzacz XP i tak nic to nie daje.

Może ktoś mi odpowiedzieć na to pytanie?

/////////////////

Rozwiązanie już znalazłem. Muszę zmienić atrybuty. Tylko problem jest inny. Gdy chcę zmienić mu atrybuty to i tak one wracają do poprzednich ;/
TaniDedyk.pl
W temacie Easy PHP, czyli LAMP dla Windows nie widzę raczej związku plików i CHMODów. Tu nie masz potrzeby ich nadawania.
Jednak pojąć nie potrafię jak plik sam potrafi Ci się nadpisywać? Wracać do poprzedniej wersji.
Już rozwiązałem ten problem :)

Vista ma te głupie zabezpieczenia i każdy mój folder jest "Tylko do odczytu". Jeśli folder jest tylko do odczytu to:

* niemożna go usunąć (usunąć tak, że my nie widzimy, ale komp i tak go widzi po swojemu)
* niemożna go zmienić ponieważ jest tylko do odczytu jak sama nazwa wskazuje :)

Nie można zmienić atrybutów przez "Wiersz poleceń" (poleceniem ATTRIB -r c:/ścieżka do folderu). Gdy wyłączyłem wszystkie zabezpieczenia wszystko wróciło do normy :) To co on ma w tej swojej pamięci (moje skasowane pliki) nie są już używane przez niego (nie korzysta z tej swojej pamięci tych plików czy gdzie on to trzyma). Jeśli wrócimy do poprzednich ustawień (tych zabezpieczeń itp.) to znowu on wczyta i jeśli skopiujemy do folderu plik o nazwie takie samej jak plik który w tym folderze trzymaliśmy zawartość wróci :)

Temat można zamknąć :)
Ach, zapomniałem że Vista dysk C (part systemową) dość dobrze pilnuje. Słuchaj - a może zamiast wyłączać UAC przenieś swój serwer na inną partycję? Choć powiem szczerze, korzystałem z XAMPP'a na domyślnej lokalizacji i nie było problemu.
Z tymże przypuszczam, że EasyPHP pewnie instaluje wszystko w Program Files, chronionym przez UAC i uprawnienia admina. A XAMPP wrzucił się domyślnie w folder c:/xampp i problemu nie robi:) Może spróbuj XAMPP'a?:)
Już o roku używam EasyPHP :D Ale włączyłem ponownie zabezpieczenia i mi tam to już nie przeszkadza :P Nawet najnowszej wersji nie mam :D I mam wersję PHP 4, a nie 5.


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości