Reorganizacja działów na MyBBoard.pl

Założony przez DamYan.

Witajcie w ten niedzielny poranek :)

Jak widzicie trochę zmienił się układ działów na naszym forum i w pierwszej chwili możecie czuć się zagubieni, ale jak do wszystkiego, co nowe - do nowej topologii MyBBoard.pl też się przyzwyczaicie.

Zmian dokonaliśmy głównie ze względu na praktyczność i prostotę nazewnictwa. Staraliśmy się tak przeorganizować forum i tak nazwać działy, aby nie było wątpliwości czego oczekiwać tu, czy tam, gdzie napisać posta, aby szybko otrzymać pomoc i nie być narażonym na... banicję w Poczekalni, czy Przedszkole MyBB :)

Podsumowując życzymy Wam owocnej pracy z forum i mamy nadzieję, że nowa organizacja działów pomoże łatwiej znaleźć się w odpowiednim miejscu, gdzie można napisać odpowiedniego posta.

Liczymy również na Wasze komentarze, ponieważ Wam właśnie powinno być wygodnie, więc pomóżcie nam dostosować nasz serwis do Waszych potrzeb w jak największym stopniu.

PS
Część regulaminów nie jest aktualna - będą one poprawione w najbliższym czasie. Podobnie z opisami forum oraz starszymi wątkami, które będą odpowiednio wysortowane i przeniesione tam, gdzie ich miejsce.
TaniDedyk.pl
Nowy układ bardzo mi się podoba :)
Dobra robota.
Trochę sporo tych działów jest teraz... .
(12.07.2009, 08:54)BlueMan napisał(a): Trochę sporo tych działów jest teraz... .

Nom. Ale mam nadzieję, że się przwyczaimy. :P
Mi się podoba - teraz nie trzeba specjalnie szukać poddziałów tylko od razu :)
A mnie nie. Wtedy było lepiej.
Mi również się nie podoba ta reogarnizacja działów, zrobiło się więcej działów, jak i kategorii, ale za pewne - przyzwyczaje się.
Na początku niezbyt mi pasowało takie rozmieszczenie działów ale już zdążyłem się przyzwyczaić i wygodniej mi się teraz przegląda forum niż wcześniej.
(12.07.2009, 08:54)BlueMan napisał(a): Trochę sporo tych działów jest teraz... .

Paradoksalnie ich ilość się nie zmieniła :) Ze względu na ciągłe kłopoty z wyświetlaniem nowych postów w poddziałach (które MyBB posiada od zarania dziejów...) - "wyciągnęliśmy" więcej działów na wierzch i podzieliliśmy to na bardziej klarowne dla przeciętnego użytkownika kategorie.

Miejmy nadzieję, że teraz będzie mnie kłopotów z określeniem, gdzie pisać.
Wydaje mi się, że zmiana która teraz zaszła jest tylko pozytywna nie widzę w tym nic co mogło by sprawiać kłopoty. Oby teraz pomoc była szybsza oraz sprawniejsza.
Zgodzę się, że lepiej jest to teraz podzielone na kategorie i wiadomo co gdzie pisać - za to duży plus :) Ale ilość działów na str.głównej jest i tak duża.


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości