Inne Jak dodać panel z ogłoszeniami

Założony przez krom97.

wersja skryptu MyBB: 1.6.2
adres forum: -
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):
Hej. Na sam początek dodam, że to jedna prośba, a teraz przejdę do Sedna. To co chcę jest umieszczone na ss'ie, ale może i jeszcze wytłumaczę to. Chcę by pasek Aktualności był zaraz nad tematami (coś w stylu h-rp.co), edytowałem ss'a w Paincie jak by to wyglądało. Do tego dodaje pytania - jak zmienić kolor tej ramki. Od razu dodam, że by to wykonać trzeba przesunąć wszystkie działy (całe te forum) lekko w dół i dopiero wstawić ten pasek. Jak ktoś się zna to proszę o pomoc, za którą dziękuję, na dole Screeny. Głównie wzoruje ten pasek jak na http://www.h-rp.co, stąd chciałbym, aby wyglądało to mniej więcej tak samo.

Tak wygląda to na obecną chwilę:
[Obrazek: 99656555222867188823.jpg]

Tak chciałbym by to wyglądało.
[Obrazek: 00000426426060073426.png]

Pozdrawiam i dziękuję za wszelaką pomoc.

//Edit: Chcę by pasek "Aktualności" był na takiej samej wysokości co boczny pasek - tam gdzie pisze to: Latest News.
TaniDedyk.pl
Wystarczy to: https://mybboard.pl/thread-18824.html
Nie do końca wiesz o co mi chodzi. Spójrz na ss'y, chcę przenieść ten pasek w dół i zmienić jego kolor na taki jaki jest na h-rp.co ^^ Widziałem coś takiego na stylu MyBB takim jaki własnie mam. Znajdę może to w archiwum to zapodam link.
Przeczytaj : tutaj
Nie o to mi chodziło. Przypatrzcie się dokładnie - chcę mieć tak jak na h-rp.co te okienko z "Aktualności" i tak by te było na wysokości zwijanego panelu bocznego. :)


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości