Brak tłumaczenia wybranych elementów szablonu

Założony przez dannny.

Witam,
korzystam z szablonu Duende, wgrałem najnowsze spolszczenie. Nie wszystkie elementy zostały jednak przetłumaczone.
Welcome, Sign In, Create Account, Log In, Messages, User Panel. Cały górny Menu Panel. W którym miejscu mogę to przetłumaczyć?
Szablon: Deunde
Mybb: 1.8.8
Spolszczenie 1.8.8


Załączone pliki Miniatury
   
Obrazki
   
TaniDedyk.pl
Nie jest to błąd tłumaczenia, w stylu, którego używasz zamiast zmiennych językowych ktoś wpisał tekst "na sztywno", musisz to spolszczyc w odpowiednich szablonach.
Co jest najśmie­szniej­sze w ludziach? Zaw­sze myślą na od­wrót: spie­szy im się do do­rosłości, a po­tem wzdychają za ut­ra­conym dzieciństwem. Tracą zdro­wie by zdo­być pieniądze, po­tem tracą pieniądze by odzys­kać zdro­wie. [...] Żyją jak­by nig­dy nie mieli um­rzeć, a umierają, jak­by nig­dy nie żyli.   - Paulo Coelho
Jesli pobrales spolszczenie z tego forum to przykro mi ale czeka cie troche roboty.
W szablonach z naglowkami powinny byc zmienne {$lang->log in} lubbtego typu podobne, ktore w zamienia sie na jezyk polski. Ty, podejrzewam, ze masz po prostu napis log in. Zmien to na zmienne lub na polskie slowo.
Tak, wiem, że istnieje taka opcja jak "Pomógł" ale moim zdaniem kultura wymaga słownej/pisemnej formy podziękowania także proszę mnie nie upominać w kwestii podziękowań.
W których dokładnie plikach szablonu tego szukać? Przetłumaczę tylko kluczowe frazy, pozostałe są prawidłowo tłumaczone przez słownik.

Znalazłem - plik header dla górnego menu, poszukam jeszcze do logowania.
Sprawdź w szablonach nagłówka, zwłaszcza w header_welcomeblock_member
Zrobione, to moje pierwsze forum na MYbb.
Panowie wielkie dzięki za pomoc :)
Conors napisał 02.12.2016, 15:13:
Pamiętaj aby podziękować za otrzymaną pomoc


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości