Błąd Po aktualizacji 1.6.3 nie działają style

Założony przez krzysztof903.

wersja skryptu MyBB:1.6.2
adres forum:http://www.centrumwindows.xaa.pl/forum/index.php
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

po aktualizacji mam problem ze stylami gdyz standardowy tylko działa reszta nie działa wogóle.Przywróciłem kopię zapasowa i powróciło do 1.6.2 ale nadal style nie działają.Co proponujecie by naprawić style
TaniDedyk.pl
Daj mi dostęp do ACP do ci pomogę
(17.04.2011, 17:32)panpomidor napisał(a): Daj mi dostęp do ACP do ci pomogę

zarejestruj sie to ci dam
Miałem ten sam problem, wystarczy wejść w Style i Szablony, twój styl, global.css i zapisać go ponownie. Po wszystkim powinno czytać arkusz jak trzeba.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
nic sie nie zmienia tak samo nadal wysteopuje żadnego stylu nie mogę dograć bo i tak standardowy ciągle działa.Chyba przerzuce sie na inny skrypt bo ten ciągle po aktualizacji ma klopoty, a nikt nie umie pomóc więc trudno
Nidrax ma rację, po ponownym zapisaniu css-ów styl jakby ożył, ale nie do końca. Teraz znowu wyskakują błędy typu "Niepoprawny kod autoryzacji".
Podobnie jak krzysztof903 też zaczynam myśleć nad zmianą skryptu, bo jeśli po każdej aktualizacji będę musiał szukać nowego stylu który by pasował do kolejnej wersji to jest to dla mnie nie do przyjęcia.
Pomijam już sprawę naszego suportu który jak wspomniał krzysztof903 jest delikatnie mówiąc "zbyt milczący" i przez to mało pomocny.
ufff udało sie zainstalować styl działa ale pluginy znowu wariują ręce opadają. Aktualizowałem przez moją diagnostyke hehe.
https://mybboard.pl/thread-19930.html?pid=77143#pid77143

Nikt wam nie karze 2h po wydaniu poprawki zaraz aktualizować i wołać że coś nie działa, radze najpierw poczytać temat i potem pisać jeśli coś nie działa. Miedzy 1.6.0 a 1.6.3 nie ma praktycznie zmiany i style do 1.6 będa działały nawet jak wyjdzie 1.6.199.... a jeśli chcecie przejść na inny skrypt do zachowajcie to do siebie po nam to do szczęścia potrzebne nie jest :)

ps: co do pluginów to pewnie musisz zastosować to co było przy 1.6 i na nowo je włączyć/aktywować :)
tylko że skoro jest aktualizacja to powinno sie aktualizować ale skoro sa niedopracowane te aktualizacje to czemu je wypuszczacie na forum?Wypuszcza sie dopracowane i działajace aktualizacje.
(18.04.2011, 09:16)kych0 napisał(a): https://mybboard.pl/thread-19930.html?pid=77143#pid77143

Nikt wam nie karze 2h po wydaniu poprawki zaraz aktualizować i wołać że coś nie działa
Mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę że piszesz głupoty? :)
Twoi koledzy z suportu piszą: "Obie aktualizacje eliminują po dwa problemy związane z bezpieczeństwem – jeden wysokiego zagrożenia oraz jeden niskiego zagrożenia"
Oraz
"Ze względu na usunięcie problemów związanych z bezpieczeństwem skryptu, zalecamy jak najszybszą aktualizację forów do najnowszych, poprawionych wersji."

Czytając takie coś możemy przypuszczać że wydana poprawka jest przetestowana i w pełni działająca, oraz że nie trzeba szukać nowego stylu bo używany przestał działać, albo działa wadliwie na nowej wersji.

No patrz szkoda że żaden z naszej ekipy nie jest w ekipie z mybb.com, bo to właśnie ona wydaje poprawki a nie my, my je tylko udostępniamy ludziom, a skoro poprawki wyszły to znaczy że powinny dobrze działać ale nie zawsze styl jest dobrze zrobiony dlatego są u niektórych błędy.

Jeśli ktoś ma dalej jakieś błędy w skrypcie to jest do tego odpowiedni dział, tutaj już proszę zakończyć dyskusje.
(18.04.2011, 09:42)kych0 napisał(a): Jeśli ktoś ma dalej jakieś błędy w skrypcie to jest do tego odpowiedni dział, tutaj już proszę zakończyć dyskusje.
Wydawało mi się że piszę w dobrym dziale.
Opiszę jeszcze raz problem.
Po aktualizacji padły style, za radą Nidraxa zapisałem jeszcze raz cssy,
styl zaczął działać, jednak teraz gdy kliknę w "Oznacz wszystkie działy jako przeczytane" lub "Oznacz ten dział jako przeczytany" wyskakuje komunikat
"Niepoprawny kod autoryzacji. Czy na pewno próbujesz uruchomić tę funkcję w poprawny sposób? Spróbuj ponownie."
No i właśnie proszę o pomoc, da się to jakoś rozwiązać czy tak jak pisałem trzeba szukać nowego stylu?
kych0 napisał 18.04.2011, 10:07:
1 wątek = 1 problem :)
Załóż swój temat.


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości