Nabór na stanowiska Beta-Tester, Tłumacz i Moderator

Założony przez  DamYan.

Już drugi raz w naszej historii ogłaszamy nabór do Ekipy tworzącej MyBBoard.pl. Poszukujemy osób, które chętnie nawiążą z nami współpracę i aktywnie włączą się w procesy decyzyjne oraz pracę na rzecz Supportu.

Ogłaszamy nabór do Ekipy MyBBoard.pl na stanowiska:

Moderator
Tłumacz
BetaTester

Aktualnie praktycznie każdy może ubiegać się o jedno z tych stanowisk, jeśli tylko posiada odpowiednie predyspozycje i jest w stanie udowodnić swoje umiejętności w postaci prezentacji dotychczasowych osiągnięć.

Zgłoszenia można nadsyłać za pomocą próśb o przyjęcie wysyłanych do Liderów grup: https://webboard.pl/usercp.php?action=usergroups

Liderzy grup w porozumieniu z Administracją i resztą Ekipy MyBBoard.pl będą dobierać najlepszych z Was, abyście mogli zasilić szeregi zarządzających forum.

Życzymy powodzenia!

PS
Nachalne PMki wysyłane nagminnie do Liderów grup będą traktowane jako spam, a konta użytkowników, którzy nie znają umiaru zostaną zablokowane.
Zgłoszenia można przesyłać tylko i wyłącznie za pomocą w/w formularza!
Witam
Czy te stanowiska są dla pełnoletnich? I czym one się zajmują (z pominięciem moderatora)? Bardzo chętnie bym do was dołączył :D
Pozdrawiam Krzysiek
Parę słów nt. każdej z tej grup się przyda :)
No i jakiego poświęcenia czasowego dziennie/tygodniowo się spodziewacie od nowo wstępujących?
Tłumczy z jakich języków poszukujecie ?
angelique mybb wydawane jest w języku angielskim. Więc w 99.8% translacje wykonywane będą z angielskiego -> polski
(13.07.2009, 09:11)krzysiek-94 napisał(a): Witam
Czy te stanowiska są dla pełnoletnich? I czym one się zajmują (z pominięciem moderatora)? Bardzo chętnie bym do was dołączył :D
Pozdrawiam Krzysiek

Nie. Trzeba wykazać się jednak dojrzałością, umiejętnościami (m .in. pracy w grupie) oraz szacunkiem do innych.

(13.07.2009, 09:38)BlueMan napisał(a): Parę słów nt. każdej z tej grup się przyda :)
No i jakiego poświęcenia czasowego dziennie/tygodniowo się spodziewacie od nowo wstępujących?

Moderator - moderacja wybranych dzialów oraz bierny udział w dyskusji po stronie zamkniętej.
Tłumacz - tłumaczenie pluginów, wersji MyBB z angielskiego na polski.
BetaTester - testowanie spolszczeń, projektów MyBB, szukanie informacji, testowanie nowych wersji MyBB.

Chodzi o to, by przynajmniej raz na dzień się pojawić, rozejrzeć się podziałach dla ekipy, odpowiedzieć na pytanka z moderowanej kategorii. W przypadku tłumacza i beta-testera czasami są też inne zlecenia od ludzi z ekipy. :)
(13.07.2009, 10:18)angelique napisał(a): Tłumczy z jakich języków poszukujecie ?

Angielski na polski.
(13.07.2009, 10:58)Victor napisał(a): /.../
(13.07.2009, 10:18)angelique napisał(a): Tłumczy z jakich języków poszukujecie ?

Angielski na polski.

A czasami nawet z polskiego na "nasze" :)
Tak na poważnie: jak już napisał Vic. - każda grupa ma zobowiązania, oczywiście płynne (nieraz BT pomagają tłumaczyć, podobnie jak Tłumacze moderować, czy testować wtyczki, spolszczenia do wtyczek itp.).
Co do obostrzeń czasowych, to nie ma z góry narzuconych ram, jednakże wskazane byłoby pojawianie się raz na dzień, by "zobaczyć co się dzieje" i ewentualnie "komuś pomóc".
Dużo też dyskutujemy jak Ekipa, oraz przygotowujemy wspólnie nowe projekty (nie znacie dnia ani godziny, kiedy znów Was zaskoczymy!). Ot, praca w teamie :)
a zgłoszenia wysłane do matc będą rozpatrywane ? Ostatnio logował się 4.06.
Mam jeszcze pytanie, kiedy będą wyniki rekrutacji ?
(13.07.2009, 11:37)unlock napisał(a): a zgłoszenia wysłane do matc będą rozpatrywane ? Ostatnio logował się 4.06.

Liderami poszczególnych grup są:
- Moderatorzy: matc & DamYan
- Beta-Testerzy: matc & DamYan
- Tłumacze: szulcu & bryn

Przypominam, że rozpatrywane są tylko zgłoszenia przez formularz https://webboard.pl/usercp.php?action=usergroups
PW będą ignorowane.

(13.07.2009, 11:37)unlock napisał(a): Mam jeszcze pytanie, kiedy będą wyniki rekrutacji ?

To się okaże, ile osób się zgłosi, ile odpadnie, ile zostanie :) W każdym razie na pewno będziemy na bieżąco informować na forum o przyjęciach do poszczególnych grup.
A czy można się zgłosić do 2 grup? I czy jak chce się być moderatorem to nie można mieć ostrzeżeń?

PS: Myślę że każdy użytkownik tego forum mający jakąś pozytyną reputację jest chociaż raz dziennie na forum (przynajmniej ja).
(13.07.2009, 12:36)virus4 napisał(a): A czy można się zgłosić do 2 grup? I czy jak chce się być moderatorem to nie można mieć ostrzeżeń?
Lepiej skupić się na byciu super-aktywnym w 1 grupie, niż "liznąć" obowiązków z każdej grupy.

Ostrzeżenie to nic złego - nikt nie jest przecież idealny i każdemu może się czasami potknąć noga ;) Ważne, aby ciągle nie leżał na ziemi.


== EDIT
Wypełniłem formularz, ale wpisałem pełnego powodu chęci przystąpienia do grupy, ponieważ nacisnął mi się enter :/ W razie czego mogę złożyć dalsze wyjaśnienia via PW jeśli zajdzie taka potrzeba... :)
Nie chodzi mi o byciu w dwóch grupach tylko że administracja wybierze do której lepiej się nadaje.
Kurde, ja już nie rozumie; gdzie się znajduję owy formularz, wszedłem do tych grup, ale już się gubię czytając te posty - może mi ktoś przybliżyć?
(13.07.2009, 13:51)Jack napisał(a): Kurde, ja już nie rozumie; gdzie się znajduję owy formularz, wszedłem do tych grup, ale już się gubię czytając te posty - może mi ktoś przybliżyć?

Na owej stronie, przy każdej grupie pisze 'Dołącz do grupy', dalej należy wpisać powód i wysłać.
(13.07.2009, 13:51)Jack napisał(a): Kurde, ja już nie rozumie; gdzie się znajduję owy formularz, wszedłem do tych grup, ale już się gubię czytając te posty - może mi ktoś przybliżyć?

Jack, skoro aplikujesz powinieneś znać na tyle MyBB (lub chcieć poznać, testować samemu :D), by wiedzieć jak to działa, a tymczasem... ;)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości