Ekipa MyBBoard.pl w Twoim zasięgu!

Założony przez  DamYan.

W związku z licznymi zmianami dotyczącymi forum od strony technicznej, jak i organizacyjnej - poszukujemy osób, które chętnie nawiążą z nami współpracę od tej "ciemnej strony" :angel:

Mianowicie - ogłaszamy nabór do Ekipy MyBBoard.pl na stanowiska:

Moderator
Tłumacz
BetaTester

Aktualnie praktycznie każdy może ubiegać się o jedno z tych stanowisk, jeśli tylko posiada odpowiednie predyspozycje i jest w stanie udowodnić swoje umiejętności w postaci prezentacji dotychczasowych osiągnięć.

Zgłoszenia można nadsyłać za pomocą próśb o przyjęcie wysyłanych do Liderów grup: https://webboard.pl/usercp.php?action=usergroups

Przedstawiam Wam Liderów poszczególnych grup:
Oni, w porozumieniu z Administracją i resztą Ekipy MyBBoard.pl będą dobierać najlepszych z Was, abyście mogli zasilić szeregi zarządzających forum.

Zatem - czas start! Życzę Wam powodzenia :arrow:

PS
Nachalne PMki wysyłane nagminnie do Liderów grup będą traktowane jako spam, a konta użytkowników, którzy nie znają umiaru zostaną zablokowane.
Zgłoszenia można przesyłać tylko i wyłącznie za pomocą w/w formularza!
Ile trzeba czekać na odzew? Czy, jeżeli ktoś nie zostaje przyjęty, to zostanie o tym poinformowany?

#Down:
:)
(05.08.2008, 10:54)Victor napisał(a): Ile trzeba czekać na odzew? Czy, jeżeli ktoś nie zostaje przyjęty, to zostanie o tym poinformowany?

Każda osoba, która wyślę zgłoszenie zostanie "przeanalizowana" przez Ekipę MyBBoard.pl i Liderów poszczególnych grup.
Jeśli zgłoszenie nie jest odrzucane - to znaczy, że osoba, która je wysłała jest "pod obserwacją" (czas obserwacji zależy od kalibru zadań, które chcemy powierzyć kandydatowi do grupy, ale zwykle będzie to 1/2 tygodnie).
Osoby o tzw. "słomianym zapale" odpadają w przedbiegach, stąd czas obserwacji jest istotnym elementem rekutacji do Ekipy. Przyjęcie w skład Ekipy to tak naprawdę początek pracy w celu rozwoju Supportu, więc nie każdy będzie miał predyspozycje długotrwale i stabilnie realizować powierzone mu zadanie.

Podsumowując - wszystkim osobom, które wysłały zgłoszenia życzę cierpliwości i jeszcze raz powodzenia :)
Czy są jakieś wymagania wiekowe?
(28.08.2008, 23:44)ziomal511 napisał(a): Czy są jakieś wymagania wiekowe?

To najmniej ważne kryterium - oceniamy wiedzę i stopień dojrzałości emocjonalnej w wypowiedziach :D
A czy Liczy się licznik postów czy nie bo ja mam doświadczenie a mało postów
(04.10.2008, 21:12)Daull napisał(a): A czy Liczy się licznik postów czy nie bo ja mam doświadczenie a mało postów
pod uwagę brane jest m.in. ile masz wypowiedzi(tzn. ile razy pytałeś o pomoc i ile razy pomagałeś), ile byłeś online, kiedy się zarejestrowałeś, jak się zachowujesz, jak piszesz
Nie możemy ocenić aktualnie twojej wiedzy oraz zachowania więc jeżeli się zgłosisz to na pewno będziesz musiał czekać.
Pisz sensowne posty, pomagaj innym, przede wszystkim przestrzegaj reguł. I czekaj.

Po jakimś czasie zgłoś się albo jeżeli zauważymy, że warto mieć Ciebie w ekipie to sami Cię zwerbujemy.
A jak to jest z rekrutacją na grafików?
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
(04.10.2008, 22:24)KampinoskiPN napisał(a): A jak to jest z rekrutacją na grafików?
hmm, wiesz co oficjalnie nie ma rekrutacji do grafików. Musiałbyś się skontaktować z Matc'em albo Tuptusiem. Oni mogę Ci coś więcej powiedzieć.
(04.10.2008, 22:24)KampinoskiPN napisał(a): A jak to jest z rekrutacją na grafików?

Ogłoszenie rekrutacyjne było pisane zanim powstała ta grupa, więc pewnie dlatego nie braliśmy jej pod uwagę.

Jak uzgodnimy szczegóły w Ekipie - podamy oczywiście oficjalne stanowisko w tej sprawie i ogłosimy nabór.
Ok, dzięki za odpowiedzi. Musiałem się upewnić, bo chciałbym się zgłosić do tej grupy :)

Pozdrawiam
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
(04.10.2008, 21:31)Luk@s napisał(a):
(04.10.2008, 21:12)Daull napisał(a): A czy Liczy się licznik postów czy nie bo ja mam doświadczenie a mało postów
pod uwagę brane jest m.in. ile masz wypowiedzi(tzn. ile razy pytałeś o pomoc i ile razy pomagałeś), ile byłeś online, kiedy się zarejestrowałeś, jak się zachowujesz, jak piszesz
Nie możemy ocenić aktualnie twojej wiedzy oraz zachowania więc jeżeli się zgłosisz to na pewno będziesz musiał czekać.
Pisz sensowne posty, pomagaj innym, przede wszystkim przestrzegaj reguł. I czekaj.

Po jakimś czasie zgłoś się albo jeżeli zauważymy, że warto mieć Ciebie w ekipie to sami Cię zwerbujemy.

A co ma do znaczenia czas spedzony na supporcie, ilosc postów i jakość wypowiedzi? Nie rozumiem tego? Liczą chyba się umiejętności niż nabijanie postów na supporcie?
Zastanów się co napisałeś. A na co nam ktoś z umiejętnościami, kiedy będzie wchodził na support raz na rok? Na co nam analfabeta który nie potrafi poprawnie pisać? Na co nam osoba która zadaje same pytania, nie umie umiejętnie szukać i rozwiązywać problemów? A w najgorszym przypadku powtarza wszystko o czym była już mowa. Do pracy też takiego przyjmiesz?
Dla nas są to bardzo istotne elementy, by wyłonić i wybrać jak najlepszych ludzi, tworzących świetna ekipę, mających w sobie zastrzyk pomysłów i rozwiązań. Pełne wsparcie. Gdyby tak do tej pory nie było, nikt by tego supportu w sieci teraz nie zobaczył. Albo działyby się tutaj czary mary – ale to odrębna historia.

DonJeday napisał(a):/.../ niż nabijanie postów na supporcie?
Uważasz, że osoba która ma dużo wypowiedzi, nabija sobie licznik? A przeczytałeś u którejkolwiek chociaż z jej 70% wypowiedzi? Zobacz chociaż na ekipę forum. Wychodzi wręcz Twoim zdaniem, że nawet duża ilość wartościowych wypowiedzi, jest nabijaniem licznika. Gratulujemy pomysłowości i zrozumienia.

Jak ja nie lubię takiego nieprzemyślanego podejścia, pisania wypowiedzi i brak solidnych konkretnych argumentów u ludzi.

I to tyle w tym temacie, dalsze dyskusje w Twojej sprawie nie będą podejmowane, bo aż nie chce się wierzyć, że coś takiego tu padło.
# Among the blind one - eyed man is a king.
Witam :blush:

Jestem z zawodu tłumaczem interesuje sie informatyką prowadzę własne forum
Napisze coś o sobie:
Imię :Kamil
Wiek: 24
Z Wrocławia
Bardzo dużo spędzam czasu na komputerze
kontakt :
Najlepiej e-mail
klasyka@hotmail.com

Doskonale znam języki:

Angielski
Niemiecki
Hiszpański
Rosyjski


Chętnie dołacze do waszego zespołu przetłumacze wam wszytko :D

Pozdrowionka
(28.10.2008, 18:31)klasyka napisał(a): /.../
Chętnie dołacze do waszego zespołu przetłumacze wam wszytko :D

Skoro świetnie rozumiesz tyle języków - to chyba masz problem z polskim. Przeczytaj dokładnie i ze ZROZUMIENIEM pierwszy post w tym wątku i jeśli jesteś zainteresowany współpracą - wykonaj po kolei kroki opisane w owym poście.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości