MyBB 1.8.9 wydane

Założony przez  Devilshakerz.

Wydano dziś wersję MyBB 1.8.9 zawierającą poprawki dla 53 zgłoszonych błędów (1 luka bezpieczeństwa niskiego ryzyka; 52 drobne poprawki).

Zmodyfikowano 18 plików językowych, 85 szablonów stylów oraz 131 plików źródłowych.

Dodatkowe informacje:

1. Należy zaktualizować motywy dodając kod do global.css:
.deleted_post_hidden {
border-top: 2px solid #ccc;
padding: 15px;
}

.deleted_post_collapsed {
border-top: 3px solid #333;
padding: 15px;
}

.deleted_post_collapsed .show_deleted_post {
margin-top: -15px;
}

.deleted_post_collapsed .show_deleted_post a.button span {
background-position: 0 -400px;
}

Informacje o wersji MyBB 1.8.9 - oficjalny support MyBB

  1. Backup
  2. Nadpisanie plików
  3. Instalacja aktualizacji
  4. Aktualizacja szablonów
  5. Aktualizacja polskiej paczki językowej
O kroczaki, ale szybko, nie spodziewałem się.
Tłumaczenie MyBB 1.8.9, znajduję się już w dziale Download! Zapraszamy do pobierania!
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
No! To teraz nie ma wyjścia, czekamy na MyBB 2.0 :lol:
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
Warto aktualizować z 1.8.8 na 1.8.9?
No pewnie, to zawsze łatki :)
Witam serdecznie. Problem dotyczył niedziałającej moderacji zbiorowej i mimo iż kilka takich tematów znalazłem, to dopiero zastosowanie się do TEJ instrukcji pomogło rozwiązać mój problem. Pozdrawiam.
(08.01.2017, 03:41)olokris napisał(a): Witam serdecznie. Problem dotyczył niedziałającej moderacji zbiorowej i mimo iż kilka takich tematów znalazłem, to dopiero zastosowanie się do TEJ instrukcji pomogło rozwiązać mój problem. Pozdrawiam.

Witam wszystkich.
To mój pierwszy post na forum.
Miałem ten sam problem i potwierdzam - zastosowanie się do powyższej instrukcji rozwiązuje problem.

Pozdrawiam
Damian



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości